Професійна спільнота вчителів початкових класів та вихователів ГПД

Позакласний захід в 4-А класі на тему : літературне кафе "Тарасове слово" до 210-річчя з дня народження Великого Кобзаря

Відповідно до плану методичного тижня в 4-А класі Хустського ліцею №5 відбувся урок позакласного читання у незвичному форматі. Пфайфер Т.В. запросила своїх вихованців до літературного кафе «Тарасове слово» з нагоди 210-річчя з дня народження Великого Кобзаря. Відвідувачі закладу смакували особливим меню. Серед пропонованих страв були бутерброди «Сім раз подумай, один раз відріж», музичний коктейль «Тече вода з-під явора», печеня по-домашньому «Невідоме про відоме», шоколадний торт «Світанок» та ін.

20:52 02.03.2024

День рідної мови в початковій школі Хустського ліцею №5

Українська поетеса Ліна Костенко влучно зауважила: «Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову». Знати, берегти рідну мову – обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів. У Міжнародний день рідної мови набуває особливого сенсу заклик: любіть, плекайте і поважайте свою рідну мову! Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке залишили нам наші пращури.

20:56 21.02.2024

Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення

21 грудня на базі Хустського ліцею №5 проведено практичний тренінг-навчання з питань впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітньому процесі на тему: «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» у межах підтримки відновлення освіти України фундацією The LEGO Foundation (тренер Хмара Любов Данилівна). Учасниками стали вчителі початкових класів Хустського ліцею №5, Липчанського З3СО І- ІІІ ст. та Кошелівської гімназії №2.

21:35 27.12.2023

Методичний тиждень на тему : "Інноваційна педагогіка: soft skills у сучасних реаліях освіти". Вчитель Плешинець М.

З метою розвитку в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму, 13 грудня, вчителем 3-А класу Плешинець М.В. та вихователем Цугорка М.І., проведено урок-мандрівку «Ми- майбутнє України».

20:44 15.12.2023

20:44 15.12.2023

День писемності в Хустському ліцеї №5

11:48 28.10.2023

День Сім’ї в Україні 15 травня

День Сім’ї в Україні досить молоде свято, його відзначають щороку 15 травня з 2012 року. Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини.

11:13 17.05.2023