Навчання дітей з особливими потребами

Методичний тиждень на тему : "Інноваційна педагогіка: soft skills у сучасних реаліях освіти".Вчитель Сайберт С.

«Ми -різні,але ми-рівні» -під таким гаслом працює вчитель французької мови та класний керівник 6-Б класу Сайберт С.В..У рамках методичного тижня Світлана Володимирівна поділилася власним досвідом роботи в інклюзивному класі,як вона формує soft skills у дітей з особливими освітніми потребами.Усім відомо ,що дітям з ООП набагато важче соціалізуватися ,навчатися та адаптуватися до різноманітних змін у житті.І саме тому розвивати soft skills у дітей з особливими освітніми потребами-це надзвичайно важливо.В ігровій формі,використовуючи театральну діяльність,проектну роботу ,залучаючи діток до трудової колективної діяльності,екскурсії містом,проведення шкільних свят,походи у музей Світлана Володимирівна вчить своїх вихованців керувати своїми емоціями,боротися із слабкостями,тренувати творче і критичне мислення ,комунікувати та соціально адаптуватися.Інклюзія-це коли важливий кожен.

20:41 14.12.2023

Проведено круглий стіл з питання завершення навчального року учнями, які здобувають освіту за індивідуальною формою навчання

23.05.2023 року у ліцеї проведено круглий стіл з питання завершення навчального року учнями, які здобувають освіту за індивідуальною формою навчання, а саме, педагогічний патронаж.

20:32 29.05.2023