Місячник шкільних бібліотек

Місячник шкільних бібліотек - 2023

З 01 по 31 жовтня 2023 року в рамках Міжнародного місячника  шкільних бібліотек відбувся Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Вірю в майбутнє твоє, Україно!" Відомо, що віра займає важливе місце у житті людини. Завдяки цій рушійній силі людина залишається оптимістом у найскладніші моменти життя, сподівається на краще майбутнє, коли на нього немає шансів. Ми свято віримо, що у цій запеклій боротьбі, яка зараз відбувається через повномасштабну війну, Україна переможе! Ми свято віримо, що у нашій країні запанують мир, злагода і добробут! Відтак, традиційно долучаємось  до цієї акції.  Мета всіх проведених заходів -  втілення основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України», привернення уваги до питання патріотичного виховання у нашій державі, розкриття виховної функції бібліотеки, об’єднання зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму особистості, яка зростає.

13:37 10.11.2023

СИНЬО-ЖОВТЕНЬ У БІБЛІОТЕЦІ. Підсумки Місячника шкільних бібліотек - 2022

Вже доброю традицією стало в жовтні проводити серед бібліотечної спільноти Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Цьогоріч він проходив під гаслом «В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи». Такий вибір був продиктований зимовим ранком 24 лютого 2022 року, який змінив життя кожного з нас. З того часу ми, українці,  промовляємо ці слова, як мантру, бо звучить у них непохитна віра, прагнення і сподівання цілого народу.

14:34 05.11.2022

Місячник-2021 "Краєзнавство у шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності"

Відгомонів Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який тривав протягом жовтня. В цьому році у центрі уваги бібліотечної спільноти стало краєзнавство. Краєзнавчі знання необхідні не тільки суспільству в цілому або групам людей, а й кожній людині, яка має знати, хто вона і звідки походить. Адже людина, яка пам’ятає про своє коріння, є більш свідомою, достойною, сильною й інтелігентною.

11:05 29.10.2021

Підсумки Місячника шкільних бібліотек-2020 "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів"

Традиційно в України, кожного року у жовтні, стартує Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Цьогорічний відбувся під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів». Актуальність обраної теми зумовлена посиленням екологічної кризи на Землі, нагромадженням значного негативного соціального досвіду спілкування із природою. Така широкомасштабна ініціатива проводилась бібліотечною спільнотою з метою формування в учнів глибоких переконань у природоохоронній діяльності, привернення уваги до екологічних проблем і активізації роботи бібліотеки з екологічної просвіти підростаючого покоління.

12:18 08.11.2020