85 років з дня проголошення незалежності Карпатської України.

15 березня 2024 року виповнюється 85 років з дня проголошення незалежності Карпатської України в Хусті.  18 березня - 150 років від дня народження Августина Волошина, політичного, культурного, релігійного діяча, президента Карпатської України, Героя України. З метою покращення знань історії рідного краю і формування національної свідомості, саме у цей день класні керівники провели з учнями виховні години на тему: «Карпатській Україні -85!». Шкільним бібліотекарем було організовано тематичну виставку „Карпатська Україна: відоме і невідоме”. А учні 7 класів відвідали Хустську СШ 1. У її приміщенні, під керівництвом Августина Волошина, відбувся Сойм, на якому було проголошено незалежну державу - Карпатську Україну. Також учні 10-Б класу взяли участь у історико-патріотичній годині «Августин Волошин і Карпатська Україна в історіі державотворення», яка була проведена у Хустській публічній бібліотеці. Микола Вака, учень 10-Б класу, ознайомив присутніх із  історією  утворення Карпатської  України, зокрема з створенням та діяльністю державних органів управління  періоду Карпатської України,  Для кожного з нас це велична дата, яка нагадує, що українці всю свою історію прагнули бути незалежними, боролися за своє майбутнє".

10:02 15.03.2024

Про організацію та проведення шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2022/2023навчальному році»

14:08 17.10.2022