Професійна спільнота вчителів природничо-математичного циклу

Розвиток позитивної самооцінки я- ідентичності для продуктивного навчання" вчителі Хустського ліцею №5 втілили в життя ряд цікавих ідей.

У рамках методичного тижня "Партнерська взаємодія вчитель-учень. Розвиток позитивної самооцінки я- ідентичності для продуктивного навчання" вчителі Хустського ліцею №5 втілили в життя ряд  цікавих ідей.  Вчитель фізики Оксана Рішко та вчитель хімії Марія Сурма разом з учнями 8-А класу провели інтегрований захід «Фізико - хімічний батл», де учні шляхом практичної діяльності змоги відслідкувати зв'язок природничих наук. Неординарно поєднано знання англійської мови  та вивчення фізики під час проведення інтегрованого заходу «Світ очима геніїв», підготовленого вчителями англійської мови Марія Подвич та фізики Оксана Рішко, де  учні  11 класу мали змогу по-іншому відслідкувати діяльність геніальних вчених-фізиків і поглибили свої знання з іноземної мови. Вчитель фізики Оксана Рішко підготувала квест «Подорож магнітної стрілки. У пошуках скарбів», де учні 9 класу, володіючи знаннями з фізики, продемонстрували кмітливість та уміння злагоджено діяти в команді. А також учні 7-А класу взяли участь у вікторині «Знавці фізики», де в ігровій  формі систематизували відомості вивченого матеріалу. З учнями 10 класу вчителька провела годину експериментів «Фізична показуха», де було продемонстровано наочне застосування фізики в дії. Учні 7-11 класів представили проєктну діяльність «Фізика очима учнів», де аргументовано висвітлили своє  бачення ролі фізики в житті людини. Учні 7-11 класів взяли участь у всеукраїнському учнівському конкурсі з фізики «Левеня».     Будь – яка наука виграє, коли у неї є  крила фантазії!

20:25 13.04.2024

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

У час, коли в Україні йде війна, ми ще більше повинні піклуватися про інформаційну безпеку. Тому протягом тижня наші учні пригадали правила користування мережею, перевірили свої знання з інформаційної безпеки та дотримання "золотих правил" користувача. Учителями інформатики  Софією Дан та Оленою Петрик проведено ряд різноманітних заходів.

19:22 09.02.2024

Граючись вчимося

Той випадок,  коли менші вчать старших, а саме, сьогодні провели майстер - клас наші НУШенята 5-класники та наймолодші 1-класники для випускників 11 класу🙂🙋‍♀️, показували як потрібно виготовити ЛЕПБУК та що воно таке?, а також майстерно продемонстрували свої класнющі комікси ✍⏳ Вчитися ніколи не пізно🙌

15:23 13.11.2023

Урок-квест "Знавці інформатики"

В рамках методичного тижня в Хустському ліцеї №5 вчитель інформатики  Дан Софія Валеріївна  презентувала в 5 класі урок-квест  "Знавці інформатики", де учні продемонстрували свої знання та навички з предмета. Родзинкою уроку став конкурс "Швидкодрук". Учасниками уроку стала і адміністрація закладу та колеги зокрема Теличко Світлана Іванівна. Захопливий урок траєкторія розвитку особистості учнів та групову роботу.

06:20 13.10.2023

Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій

07 жовтня в нашому ліцею було проведено І тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2023-2024 навчального року, яка була розроблена Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Українським фізико-матиматичним лицеєм. Залучені до участі були учні 9-х та 10-х класів. Виконували завдання зосереджено та з ентузіазмом.

07:58 09.10.2023