Розвиток позитивної самооцінки я- ідентичності для продуктивного навчання" вчителі Хустського ліцею №5 втілили в життя ряд цікавих ідей.

Дата: 13.04.2024 20:25

У рамках методичного тижня "Партнерська взаємодія вчитель-учень. Розвиток позитивної самооцінки я- ідентичності для продуктивного навчання" вчителі Хустського ліцею №5 втілили в життя ряд  цікавих ідей.
 Вчитель фізики Оксана Рішко та вчитель хімії Марія Сурма разом з учнями 8-А класу провели інтегрований захід «Фізико - хімічний батл», де учні шляхом практичної діяльності змоги відслідкувати зв'язок природничих наук. Неординарно поєднано знання англійської мови  та вивчення фізики під час проведення інтегрованого заходу «Світ очима геніїв», підготовленого вчителями англійської мови Марія Подвич та фізики Оксана Рішко, де  учні  11 класу мали змогу по-іншому відслідкувати діяльність геніальних вчених-фізиків і поглибили свої знання з іноземної мови.
Вчитель фізики Оксана Рішко підготувала квест «Подорож магнітної стрілки. У пошуках скарбів», де учні 9 класу, володіючи знаннями з фізики, продемонстрували кмітливість та уміння злагоджено діяти в команді. А також учні 7-А класу взяли участь у вікторині «Знавці фізики», де в ігровій  формі систематизували відомості вивченого матеріалу. З учнями 10 класу вчителька провела годину експериментів «Фізична показуха», де було продемонстровано наочне застосування фізики в дії. Учні 7-11 класів представили проєктну діяльність «Фізика очима учнів», де аргументовано висвітлили своє  бачення ролі фізики в житті людини.
Учні 7-11 класів взяли участь у всеукраїнському учнівському конкурсі з фізики «Левеня».
    Будь – яка наука виграє, коли у неї є  крила фантазії!