Інформаційна картка закладу

Рік заснування

1988р.

Потужність школи – 930 учнів.

Директор школи

в.о дидектора Шаповалов Валентин Валентинович , освіта вища, за фахом викладач географії  має вищу кваліфікаційну категорію та звання "Старший учитель"

Контингент учнів

У школі навчається 486 учнів, з них: 1 - 4-х класів -192, 5 - 9-х класів — 243,10 - 11 класів — 51

Мова навчання

Профільне навчання

Освітній процес здійснюватиметься з 2023-2024 н.р за такими  профілями:  спортивний, інформаційно-технологічний.

Педагогічний колектив

У школі працює 51 кваліфікований педагог,, з них 48 осіб мають вищу освіту, 3 - середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 19 осіб, I кваліфікаційну категорію - 6, II кваліфікаційну категорію – 9, категорію "спеціаліст" - 12.

Забезпечення харчуванням

Гарячим харчуванням забезпечено 80 учнів із них  пільгових категорій 37.

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 14 учнів з села Кіреші. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне
забезпечення

До послуг учнів 12 кабінетів, комп`ютерний клас (11 ПК), ресурсна кімната, актова зала, музей народознавства, гімнастична зала, спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчик, 2 майстерні, їдальня.

Площа тимчасових укриттів – 475 кв.м., забезпечено інтернетом.

Умови доступності закладу освіти для осіб з обмеженими можливостями

Заклад оснащено пандусом та сигнальною кнопкою. У 2023/2024 навчальному році відкрито 3 інклюзивних  класи, де навчається діти з особливими освітніми потребами.