Шкільне життя

ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ – потужний потенціал нашої країни!

Учні Хустського ліцею № 5 активно долучаються до Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських робіт МАН України, на яких  досягають високих результатів.

13:24 03.03.2023

Дистанційне навчання 22-24.02.2023

Освітній процес у Хустському ліцею №5  22,23,24.02 здійснюватиметься за дистанційною формою навчання. З розкладом уроків можна ознайомитися в розділі дистанційне навчання.

13:14 22.02.2023

День єднання

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. День єднання - молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. День єднання - молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

08:25 18.02.2023

День толерантності

16 листопада 2022 року в нашій школі цікаво та змістовно пройшли різноманітні заходи до Міжнародного дня толерантності.

13:35 21.11.2022

День писемності 9 листопада

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.

13:30 14.11.2022

Радіодиктант національної єдності-2022

Радіодиктант національної єдності-2022. Читала народна артистка Ада Роговцева. Авторкою цьогорічного тексту є українська письменниця та режисерка Ірина Цілик.

18:16 10.11.2022

День Осені

Традиційно кожного року в Хустській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбувається свято Осені. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи. Ніхто не залишився осторонь, всі учні мали змогу продемонструвати  фантазію та уміння створювати чарівні композиції. Уже вкотре декорації цього заходу вражають і милують око відвідувачів дійства. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

14:09 17.10.2022