Протидія булінгу

Зустріч з працівниками Хустського РУП

27 жовтня в рамках превентивної діяльності, в нашому ліцеї відбулася зустріч з працівниками Хустського РУП, а саме: Прокопів Романом Борисовичем – інспектором ювенальної поліції, Вороном Юрієм Юрійовичем – старшим інспектором СРПП та Ворон Мар’яною Юріївною – начальником сектору з дотримання прав людини. В ході цікавої бесіди дітям розповіли про види правопорушень та їх наслідки. Особливу увагу приділили булінгу та відповідальності за нього. Також звернули увагу дітей на правила дорожнього руху, особливо, у темну пору доби.

11:03 28.10.2023

Зустріч з мобільною бригадою соціально - психологічною допомоги Центру надання соціальних послуг Хустської міської ради

25 жовтня відбулася зустріч учнів 6-8 класів з фахівцями мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Центру надання соціальних послуг Хустської міської ради.

10:43 26.10.2023