Булінг - тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища

Дата: 15.02.2024 13:58

Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. Дитині важко впоратися з цією проблемою самотужки, допомога та підтримка дорослих дуже важлива.

Виховання здорових стосунків може допомогти зупинити булінг. Здорові стосунки передбачають взаємодію між людьми на основі взаємної поваги, чи то особисто, чи через інтернет.

В ліцеї протягом навчального року проводяться  низка виховних заходів, лекцій, тренінгів й анкетувань з превентивною метою, а також кращою інформованістю дітей щодо даного питання.

Учні, які здатні підтримувати здорові стосунки, навряд чи будуть знущатися з інших, скоріше вони будуть підтримувати учнів, які є об’єктом булінгу, і будуть більш здатними досягти своїх цілей в освіті. Пропагування здорових стосунків є головним способом запобігання булінгу і створення безпечної і приязної атмосфери у ліцеї.