Оцінювання учнів

Навчальні досягнення учнів 1-2 класів здійснюються шляхом вербального оцінювання (показник «сформовано/не сформовано») реалізується через умовні позначення: У-має значні успіхи, ДП- демонструє помітний прогрес, ДВ- досягає результату з допомогою вчителя, ПУ- потребує уваги і допомоги вчителя.

Навчальні досягнення учнів 3-4 класів - шляхом оцінювального судження із зазначенням рівня результату- В,Д,С,П- (наказ МОН України  №813 від 13.07.21 р.) Документом про здобуття початкової освіти є свідоцтво досягнень встановленого зразка (наказ МОН від 13.07.2021 № 813 “Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти”).

Оцінювання учнів 5-6 класів:

Навчальні досягнення учнів 5-6 класів здійснюються відповідно до Методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, затверджених наказом МОН 3289 від 01.04.22 р. За рішенням педагогічної ради  (Протокол №1 від 31.08.23 р.) у 5 класах визначено адаптаційний період (вересень).

Оцінювання учнів 7-11 класів здійснюються відповідно до Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі ЗЗСО (Наказ №329 від13.04.2011 р.).