День Землі

Дата: 24.04.2023 19:47

22 квітня у всьому світі святкують День Землі.У календарі існує два таких свята - 20 березня і 22 квітня.
День Землі - це спеціальний час, який призначений, щоб привернути увагу всіх людей до усвідомлення планети Земля як їхнього спільного дому, відчути нашу всеземну спільність і взаємну залежність один від одного.
На уроках Я досліджую світ учні 4 класу вчилися очищувати забруднену воду за допомогою фільтру з марлі та активованого вугілля.Також вдома підготували проєкти на тему: «Як зберегти електроенергію».
Цікавим завершенням тижня стала колективна робота над колажем «Кожна краплина має значення». Для учнів  це чудова нагода вкотре замислитися над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об'єднатися заради добробуту нашого подальшого існування на планеті.