Позакласна робота

22 квітня - Всесвітній День Землі

22 квітня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день Землі. В цей день кожен житель планети може внести свій маленький вклад у справу захисту та відновлення довкілля: очистити від сміття берег улюбленої річки, посадити дерево, хоча б на один день відмовитись від користуванням автотранспортом. Земля – це величезний дар.Саме такі справи, саме такі дрібниці допомагають нам врятувати природу Землі, зберегти добробут нашого великого спільного Дому. Саме тому щорічно в цей день в школі проводяться  виховні заходи до Всесвітнього Дня Землі.

20:50 21.04.2022

Діти - проти війни!

Учні Хустської ЗОШ І-ІІІ  ступенів №5 події в Україні відтворили у малюнках. Юні художники не залишились осторонь подій в Україні та за допомогою малюнків намагатися донести до всього світу, що зараз відбувається у рідній країні.

16:45 14.04.2022

Цей фантастичний космос!

12 квітня все людство святкує Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з'явилось на честь першого польоту у космос людини. Учні нашої школи теж доєдналися до цього свята. Класними керівниками були проведені виховні години та бесіди.  Полинути в блакить земної атмосфери і ще далі , в космос, пізнати, що там відбувається – ось до чого тисячоліттями прагнула людина.

21:08 12.04.2022

Долучаймося до Всеукраїнського онлайн-уроку фізичної культури!

6 квітня 2022 року о 13.00 відбувся Всеукраїнський онлайн-урок фізичної культури, присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку. До уроку долучилися вчитель фізичного виховання Оксана Михальчук та учні 7, 9,11 класів. Рухаємося разом з усією країною! Перемагаємо разом!

18:41 11.04.2022

Акція «День зустрічі птахів» 2022 р.

Міжнародний День птахів щороку проходить 1 квітня. Саме тому учні Хустськоі ЗОШ №5 вирішили внести своїми долонями добро у цей непростий час. Адже наші пернаті друзі потребують нашої турботи. Учні школи долучилися до Всеукраїнської природоохоронної акції «День зустрічі птахів». Діти виготовляли шпаківні та годівниці, щоб допомогти птахам. В рамках акції було передано в міський парк 6 шпаківень і 1 годівничка, а також на деревах території школи було розміщено шпаківні та годівниці для птахів. Чекаємо наших пернатих друзів.

13:54 01.04.2022

Карпатська Україна - історія рідного краю

Класні керівники та вчителі історії з учнями нашої школи провели  виховні години, бесіди, усні журнали, учні малювали малюнки  на тему  "Карпатська Україна - історія рідного краю". Військовий лікар-хірург показав як надати першу медичну допомогу. Пройшли інструктаж "Повітряна тривога".

19:42 18.03.2022

День Соборності України

Щорічно 22 січня в Україні відзначається День Соборності. Цього дня було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Свято було офіційно встановлене у 1999 році згідно з указом тодішнього президента Леоніда Кучми, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної соборної української держави.

11:28 30.01.2022

Пам`ять про скорботний 1932-1933 роки

З 22 листопада по  26 листопада  2021 року в школі було проведено   Тиждень пам’яті жертв Голодомору 1932-1933років. В рамках тижня було   проведино  вчителями історії ряд виховних заходів,усний журнал «Година пам’яті» з участю працівників районної бібліотеки ( для учнів 8-9 класів), тематичний виступ   «Скорботні 1932-1933 роки» (для учнів 5-7 класів),  та учнівська конференція  «Голодомор в історії моєї країни» (для учнів 10 - 11 класів). Класним керівниками  проведені виховні годин, бесід до Тижня пам’яті жертв Голодомору.

20:53 21.12.2021