Організація харчування в школі

Моя тарілка здорового харчування

Харчування – один з найбільш важливих аспектів здорового способу життя.  🥦🍏Питання здорового харчування людини в реаліях сьогодення займає важливу нішу, а питання про здорове харчування школярів є особливо актуальним і знаходиться на порядку денному упродовж навчального року, адже, в Україні розгорнуто реформу шкільного харчування. З метою забезпечення школярів здоровим, різноманітним, якісним та безпечним харчуванням Уряд ухвалив у жовтні 2023 року Стратегію  реформування системи шкільного харчування до 2027 року.  Хто як наші учні повинні обирати ті страви, які їм до вподоби🤗. З цією метою сьогодні у нашому ліцеї було проведено у рамках проєкту "Моя здорова тарілка" батл між учнями 4, 5, 6 класів,  де учасники  мали завдання швидко та якісно приготувати салати, за описом у технологічній карті (збірник рецептур страв для харчування у ЗЗСО). Керували та визначали переможців-  кухар  Валентина Драгула та помічник кухаря- Марія Липей. По закінченню усі учасники та вболівальники мали змогу посмакувати смачними салатами власного приготування!

19:13 02.05.2024