Джура 2024 р.

І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Два дні поспіль учні нашого ліцею брали участь у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Окрім того, що ця Гра пробуджує дух патріотизму, привертає увагу до історії України, звичаїв та традицій, вона забезпечує підростаюче покоління важливим життєвим досвідом, відкриває нові здібності та навчає. До програми гри було включено такі види змагань, конкурсів та звітів відповідно до Умов проведення Всеукраїнського етапу гри: конкурс строю та пісні «Впоряд», творчо-мистецький звіт «Ватра»,  «Відун», «Рятівник», «Топографія», «Стрільба», «Неповне збирання автомату АК-74 після неповного його розбирання», «Підтягування/віджимання», «Метання гранати». 30 квітня честь ліцею представляли учасники середньої вікової групи – рій «Патріоти», які продемонстрували рішучість, наполегливість, належний рівень підготовки та знання з історії України, військово-прикладних видів спорту. 1 травня змагалися учасники старшої вікової групи – рій «Гайдамаки». Козацький дух та підлітковий азарт тривав протягом усього дня. Команда проявила згуртованість та налаштованість на досягнення мети, злагодженість дій та гарну фізичну підготовку.

12:19 03.05.2024

Шкільний етап "Джура 2024"

Головним завданням навчального закладу є дати учням якісні знання, але важливим фактором у формуванні особистості є позашкільна робота. Особливої уваги в час війни потребує національно-патріотичне виховання, вивчення нашої культури, історії, краєзнавства, а також військово-спортивний  вишкіл учнівської молоді.                                          23 квітня у Хустському ліцеї 5 відбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри"Сокіл"("Джура"). 14 роїв з 1 по 11 клас продемонстрували свої знання і вміння із стройової підготовки

08:47 24.04.2024