Вимоги до зовнішнього вигляду школярів

Дата: 20.12.2021 19:41

Демократичний підхід до зовнішнього вигляду школяра передбачає відсутність форми єдиного зразка, що дозволяє учневі реалізувати свою індивідуальність і неповторність. Але учень школи повинен відвідувати навчальні заняття в одязі ділового стилю, окрім  п’ятниці. У п’ятницю  дозволяється одяг вільного стилю, який відповідає віковим особливостям учнів.

1. Кожен учень зобов’язаний з’явитися до школи чистим і охайно одягненим. Одяг повинен бути охайним.

2. Учні не повинні носити прикраси, які заважають їм і відволікають увагу на уроці.

3. Під час перебування в школі забороняється користуватися косметикою.

4. На уроки фізкультури і заняття спортивних секцій учні приходять у спортивній формі.

5. На уроках трудового навчання учні повинні бути у спецодязі (халат – хлопці, косинка, фартух – дівчата).

Дані правила внутрішнього розпорядку є обов'язковими для виконання всіма учнями школи.