ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 18.03.2022 19:23

Ми розпочинаємо дистанційне навчання з 21 березня після 3 тижневих канікул!!!  Режим навчання онлайн добре налагоджений:

-нагадуємо, що дистанційне навчання відбувається з використанням платформ Classroom та Рadlet

- розклад занять у синхронному та асинхронному режимах ви можете знайти у розділі "Дистанційне навчання"

До навчального процесу можуть бути залучені діти з областей, де ведуться активні бойові дії.. Особливу увагу на навчальний процес прошу звернути учнів випускних класів. Діти, що перебувають закордоном теж можуть брати участь у навчанні. Для цього треба зв'язатися з вчителем через меседжери.

Також долучитися до навчання можуть учні з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території міста. Для цього необхідно подати заяву одного з батьків (або осіб, які їх заміняють) на тимчасове відвідування ЗЗСО, при собі по можливості, мати копію свідоцтва про народження дитини або паспорта (за наявності).