Пізнавальний івент з DeepStateMap

Дата: 11.04.2023 15:23

Ніхто не буде сперечатися з тим, що без географії неможливо обійтися. Тож украй  важливо навчити  учнів працювати з географічною номенклатурою та картами. Онлайн-карти – це чудове рішення та справжня знахідка. Це універсальний та зручний інструмент для роботи з інформацією. Та реалії сьогодення  змусили Марковича М. І., вчителя географії, трохи відступити від звичної географічної карти й ознайомити учнів з DeepStateMap – найпопулярнішою картою в Україні. Нині, 11 квітня, Михайло Іванович організував для старшокласників ліцею знайомство із цим інформаційним ресурсом. Під час зустрічі присутні дізналися, що DeepStateMap – це онлайн-карта війни, яка відображає ситуацію в режимі реального часу. Тут зібрані всі актуальні дані, які постійно оновлюються і надають точну інформацію щодо реального стану речей у населених пунктах України. Зустріч виявилася дуже пізнавальною та інформативною.