Ми прагнемо перемагати!

Дата: 03.03.2023 13:13

Ми прагнемо перемагати!
Шлях до перемог лежить через кропітку працю. Учні нашого ліцею доводять  це результатами участі у  II етапі  Всеукраїнських учнівських  олімпіад з української мови та літератури, зокрема учень 9- Б класу Фляшко М. посів І місце (вчитель Пилип Н.Й. ) та учениця 11-А класу - III місце (вчитель Сава Т.І.).
Долучаються учні й до участі  в конкурсі-захисті учнівських робіт МАН України, демонструючи інтерес до наукових досліджень. Про це свідчать результати роботи учнів-членів МАН: І місце посіла учениця 11-А класу Томищ М. (секція "етнологія", керівник Пилип М.А.) та  III  місце - учениця 11-А класу Зайченко І. (секція "мистецтвознавство", керівник Прокопів Н.В.). Вітаємо усіх переможців! Шлях до успіху не буває простим, але  саме труднощі показують чого ми варті.