ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ – потужний потенціал нашої країни!

Дата: 21.12.2023 09:47

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів, Міжнародного конкурсу знавців  української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка:

☘Фляшка Михайла-учня 10 класу-ІІ місце з української мови та літератури, І місце- на Конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика та ІІ місце на обласному  етапі цього ж Конкурсу- вчитель ПилипН.Й. та І місце з економіки - вчитель Пилип М.А.
☘Попович Ірину- І місце  на Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, ученицю 9 класу
☘Панцю Габріелу, ☘Крічфалушій Валерію- учениць 3 та 4 класів- ІІІ місце Конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика , вчителі Пфайфер Т.В., Плешинець М.В .
☘Скрипника Назара - учня 10 класу- ІІІ місце з математики,  вчитель Андрейко М.М
☘Фінюк Дарину- ученицю  9 класу-І місце з біології, вч.Борка В.В. та ІІ місце з трудового навчання,  вчитель Фінюк М.С.

☘Олоса Сергія -учня 10 класу,  ІІ місце з інформатики, вчитель Дан С.В
☘Думу Даніелу -ученицю 10 класу,  І місце з технологій, вчитель Фінюк М.С
☘Панцю Камілу- ученицю  8 класу- ІІІ місце з хімії, вчитель Сурма М.І
☘Маригуна Віталія-учня 9 класу,  ІІ місце з технологій, вчитель Шкромида Я.М.
Пишаємось нашими розумниками!
Бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!