Голодомор 1932–1933 років

Дата: 25.11.2023 08:42

Цього року, 25 листопада, Україна відзначає 90-і роковини Голодомору 1932–1933 років.Протягом тижня у ліцеї проходили заходи,  в яких школярі  згадували  про трагічне минуле свого народу. Класними керівниками, вчителями історії проведені години спілкування, круглі столи, уроки історичної пам’яті «Моторошні дні в історії українського народу». В шкільній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й», мали змогу переглянути книгу пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років.
Також учні долучилися до акцій – «Запали свічку» та «Голодомор-геноцид: пам’ятаємо».
Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Українці вижили і не забули. Ми існуємо і пам’ятаємо. Ми існуємо, бо пам’ятаємо. Пам’ятаємо про Голодомор…