Українська крамниця ЗСУ

Дата: 24.03.2023 08:38

Українська крамниця ЗСУ

Коли береш - наповнюєш руку,
Коли даєш – наповнюєш серце.

22 березня у нашому ліцеї відбувся благодійний ярмарок на підтримку наших воїнів під назвою «Українська крамниця ЗСУ». Доброчинна подія, організаторами якої були  вчителі та школярі початкових класів, об’єднала учнів, вчителів та батьків. На ярмарку можна було придбати різноманітні солодощі та вироби ручної роботи. Там панувала тепла патріотично налаштована атмосфера. Учні намагалися не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
Щира подяка всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу. Організатори та учасники переконані: такі події стануть традиційними.
Наша сила – у нашому прагненні бути корисними своїй армії та Україні! Наближаємо перемогу разом!