Курінь ім. Олександра Духновича 2019-2020 н.р.

Дата: 15.11.2021 08:31

Назва куреня- Хустська  загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів №5

ім. Олександра  Духновича

Курінний отаман- Ерфан Оксана Ярославівна

Місце знаходження  - 90400, вул.Львівська,66,  м.Хуст, Закарпатської

області

Виховник  куреня- Фекете Алла  Михайлівна   (Заступник  директора  з

виховної  роботи)

Посилання на інтернет-ресурси куреня - http://hust5.school.org.ua/,

Духнович Олександр  Васильович (1803–1865)  -  педагог, літератор,
організатор народного шкільництва .
В історії культурно-освітнього руху русинів-українців Закарпаття і Східної Словаччини ХІХ ст. помітне місце посідає Олександр Васильович Духнович — педагог, літератор, організатор народного шкільництва, активний світський і церковний діяч.

Мету і завдання  виховання Олександр  Васильович  вбачав   у формуванні  громадянина  й  патріота,  людини  освіченої, фізично й морально здорової. І відповідно до цих  завдань  він  розробив  основи  розумового, морального і фізичного  виховання   учнів.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є одним із найважливіших засобів патріотичного виховання молоді, формування громадянської свідомості, виховання здорової нації

Метою Всеукраїнської військово-патріотичної  гри  «Джура»(Сокіл) є патріотичне виховання учнівської молоді, підготовка до виконання Конституційного обов’язку – захисту Вітчизни, виховання поваги до народних традицій та національних цінностей українського народу, формування здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів, подальшого вдосконалення форм учнівського самоврядування.

Cтройовий «Впоряд».

Всі  рої взяли активну участь в конкурсі «Впоряд», де продемонстрували  дисципліну,  стройову підготовку, чітке виконання вправ.

Перетягування канату серед козачат, естафети ( молодших школярів)

Змагання та естафети серед джур (учні 5-7 класів)

Змагання та естафети серед молодих козаків   ( учні 8-10 класів)