Тренінг   на тему: «Цифрові інструменти Google для освіти»(Андрейко М.М.)

Дата: 25.02.2023 00:01

Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій є важливим завданням сучасної освітньої системи.

Особливо привертають сервіси  Google – набір хмарних служб, які допомагають учителям і учням продуктивно працювати та спілкуватися, де б вони не знаходилися і якими пристроями не користувалися. Прості в налаштуванні, використанні та управлінні інструменти дозволяють зосередитися на тому, що дійсно важливо. Сучасне суспільство з кожним днем все більше поринає у світ цифрових технологій. ІТ технології в цей час все більше впроваджують в професійну діяльність та в освітній процес.

Не вийнятком стала і наша школа. В рамках методичного тижня. який проходив з 20.02.-24.02.2023р.був проведений  тренінг вчителькою математики (Андрейко М.М.)  на тему: «Цифрові інструменти Google для освіти». Вона поділилася своїм досвідом використання різних Google додатків та програмного забезпечення для опитування учнів: Google Форми, платформа «Kahoot» та ін. В кінці тренінгу з педпрацівниками всіх професійних спільнот провела цікаві вправи з «рефлексії».